Bizden Özel.. İlkler, Heyecanlar..

İşte tam burada sizinle ilk heyecanımızı paylaşmış, sonrada burada ilk fotoğrafı paylaşmıştık..
O minicik ayakları avuçlarıma alıyor, öpmeye doyamıyordum. Değişen birşey olmadı. Hala öpmeye, koklayama,sarılmaya doyamadığımız kızımız, yarından itibaren Anaokuluna başlıyor.
Anne, baba olarak o kadar heyecanlıyız ki anlatamam. 
Şimdi çok güzel konuşan, akıllı, ve çok şükür sağlıklı meleğim, inşallah yarından itibaren en az bir yirmi yıl daha okula gidecek.
Kendisi için okusun, ama her zaman kaderi güzel olsun, karşısına güzel insanlar çıksın istiyoruz. Allah yavrumuzu ve herkesin evladını kötülerden ve kötülüklerden korusun inşallah..
Benim bu heyecanım aylar önce başlamıştı. Taa o zamanlardan etsy den kumaş siparişi vermiştim. Kıyafetlerini büyük bir özen ve heyecanla hazırladım.
Dün akşam eşimle oturup eski videolara ve fotoğraflara baktık. Bebeğimiz büyümüşte okula gidiyor dedik.
İlk hafta bende beraber gideceğim. Alıştırma döneminin pedagog arkadaşım iyi geçeceğini söylüyor. Kendine güveni olan bir çocuk diyor. Bir anne,baba olarak bu bizi rahatlatıyor. Ebeveyn olarak elimizdeki tüm imkanları ona sunacağız, ama ne olursa olsun o bizim evladımız, okusun,okumasın, ne olursa olsun canımızın parçası, yeterki sağlıklı, yeterki mutlu olsun. Saçının teline zarar gelmesin. 
İşte böyle. Aynı şekilde bu heyecanı bizimle paylaşan,heyecanlanan tüm yakın/uzak akrabalara sonsuz teşekkürler. Kuzum şu anda, bizden çok heyecanlı küçük halasıyla gezmeye gitti.. Bende bu satırları yazma fırsatı buldum..


Diyetle ilgili önce yalvarma sonra küfüre varan mail sahipleri: Siz bence zayıflasanızda mutlu olamazsınız bu kafayla. Kötü söz sahibinindir. Allah kimseyi şaşırtmasın, gerçekten sizinle yaşamak zorunda kalan insanlara acıyorum. Benim yüzlerce maile dönecek vaktim olmadığımı söylemiştim ama mailer gelmeye devam ettikçe tekrar etmek istedim. Bu işin sonu yok.. Benim hayatımı bırakıp tüm vaktimi bilgisayar önünde geçirmem gerekli herkesi mutlu edebilmem için. O yüzden güzel yazan maillerede diyorum. İsterseniz en son eklenen diyeti uygularsınız. Hayatınızdan 3 beyazı siler, az yerseniz de zayıflarsanız. Mucize beklemeyin. Mucize sizin kendi içinizde.. Motivasyon isterseniz, buyrun Diyet günlüğüm altına yorum bırakın, her beraber birbirimize destek olalım..

18 yorum:

 1. Çok mutlu başarılı ve huzur dolu bir okul hayatı olsun inşallah :')

  Sevgiyle

  YanıtlaSil
 2. Mutlu bir okul dönemi olsun inşallah, verimli, eğlenceli:))

  YanıtlaSil
 3. kızınız için ve bütün çocuklar için Allah yar ve yardımcıları olsun ömürleri boyunca küfür edenleri anlamıyorum gerçekten ne kadar kötü birşey

  YanıtlaSil
 4. çok duygulu yazmışsın canım, inşallah başarılı ve mutlu bir yaşamı olur minik kızının :))

  YanıtlaSil
 5. Ne güzel bir duygudur, bizde 1 aylık minik kızımıza bakıp bir gün büyüyüp anaokuluna gidecek mi diyoruz :)) Ve çok çok önemli gerçekten bu hayatta hep iyiler ile karşılaşsınlar ,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizde diyorduk aynısını.. O yüzden şimdi zamanın nasıl geçtiğine inanamıyoruz :)
   İnşallah

   Sil
 6. benim de yeğenim başlıyor ve gerçekten evde son romantik günlerimizi yaşıyoruz.
  sanki eve gelen minicik bir bebek paketi (puset yada başka bişey demiyorum, hediye paketi kadar küçüktü doğduğunda)değilmiş gibi, şimdi 4 yaşında kocaman bir çocuk :)
  yazdıklarınızı okuduğumda aynı hisleri yaşadım :))

  YanıtlaSil
 7. bu arada maillerle bayağı bir sinir harbi yaşamışsınız.
  ben de mail attım ve bana da yanıt yazmıştınız, tekrar teşekkür ederim ilginiz için, vakit ayırdıp yanıtladığınız için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, bazıları gerçekten maillerden soğuttu benı..Hepsine yetişemiyorum maalesef. Rica ederim ;)

   Sil
 8. Very nice outfit!
  ^_^
  Do you want to follow eachother with?))
  http://fashionelenblog.blogspot.ru/

  YanıtlaSil
 9. yeni dönem hayırlı olsun canım :)
  iyi yetiştiği o kadar belli ki, allah nazarlardan korusun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. ;) AMin, hepimizin evlatlarını korusun Rabbim

   Sil
 10. Maşallah allah zihin açıklığı versin, mutlu, huzurlu başarılı bir öğrencilik hayatı olsun inşallah

  YanıtlaSil