Red - Kırmızı


Kısa uğradım..Yakında eskisi burada olabilmeyi,dönemediklerime dönmeyi umut ediyorum.
;)

6 yorum:

 1. Kırmızı olsun, beş kuruş fazla olsun :) Yüz yaşıma da gelsem değişmeyecek :) Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. Merhaba size birşey soracaktım agave hakında internet üzerinden araştırma yaptım ve bazı şeyler kafamı karıştırmadı değil mesela agave iyi bilip aslında okadar da değilmiş yani normal beyaz şekerden 80% daha fazla Fruktose varmış yazılana gore iyiymiş gibi gözüküyor ama içindekileri bakmak gerekiyor diye yazmışlar ironi iyiymiş gibi yani iyi faydalarini hep gösteriyorlar diyor ironi olarak bakin kötü tarafı var Fruktose beyaz şekerden fazla yazıyor bildiğin zehir diyorlar parantez içinde tabiki beyaz şeker içinde aynı şeyi diyorlar ama agave da daha fazlaymış bilemedim yardımcı olabilirmisiniz bana lütfen

  YanıtlaSil
 3. Kırmızı diyince nedense aklıma hep çanta ve deri gelir http://www.mihera.com/kendime/canta/deri/kirmizi-deri-crossbody-canta bu da onun bi örneği bence deri çantalara en çol yakışan renklerden biridir kırmızı :)

  YanıtlaSil
 4. Kırmızı diyince aklıma hep deri ve çanta gelir nedense http://www.mihera.com/kendime/canta/deri/kirmizi-deri-crossbody-canta bu linkde bunun bir örneği deriye en .ok yakışan renklerden biridir kırmızı :)

  YanıtlaSil