Vintage Kalıplardan bişeyler diktim ama

aması da var ama önce şu harika resimi eklemeden geçemedim. Son zamanlarda pek kıymetlim olan vintage kalıplarımdan 3 parça diktim.2 tanesi aslında elbiseydi ama ben sadece üst kısımlarını tunik olarak diktim. 50'lilerin havasını kaybetmemek için birkaç ekleme yaptım.. Ee nerde peki?
Fotoğraf çekeni bulursam ekliycem.. Benim ışığın oldugu gündüz vakti resim çektirecek adamım olmuyor. Merak ediyorum blogger arkadaşlarım,sizin resimlerinizi kim çekiyor?

10 yorum:

 1. ben çekiyim canım ne demek:))

  YanıtlaSil
 2. canım benim ne büyük sıkıntı değilmi :)
  Bende son zamanlarda kendimce oluşturduğum platformları kullanıyorum . Birde bana sor nasıl zor olduğunu tam kareyi yakalamak 10 sn sürem var birde fotoğraf makinamın ayağıda yok Allah kolaylık versin :) ben böyle bir çözüm ürettim

  YanıtlaSil
 3. Ayrıca merakta ettim bende öyle çok kumaş aldımki model arayışındayım . Umarım kısa zamanda görüntüleme şansın olur

  YanıtlaSil
 4. AHH Zeynepcim ne güzel olurdu.Eminim senin elinden görüntülenen hersey bambaska bir güzel olurdu ;)

  Elifinizi benim oturdugum yer ormanlik harika bir yer,evde sacma sapan cekmek yerine dogada cekmeyi isterdim aslinda. Ne tür kumaslar aldin? Benim kiler daha cok pamuk kumaslar,birde kot vardi..

  YanıtlaSil
 5. merakla beklemedeyim..profesyonel olmayan makinemle kendim çekiyorum bişi yaptıysam ama bu ara gitmiyor elim hiçbirşeye..ben gelip çeekeyim :)

  YanıtlaSil
 6. Selam ben akşamları eşime çektirdim bir iki kere. Bukadar oluyor ama bu konuda profosyonelleşmek gerek.

  YanıtlaSil
 7. Gul/Inn ah ne güzel olurdu! ;)

  suhuba aksamin isigi pek iyi olmuyor iste :/

  YanıtlaSil
 8. Öylesine bi fotoğraf ekleyin yahu vallahi merak içinde kaldım. :D Bu arada koyduğunuz fotoğraf çok güzelmiş.

  YanıtlaSil
 9. Söz o zaman yarin gündüz gözüyle bir resim cekip ekleyecegim gün icinde ;)

  YanıtlaSil
 10. Hadi bakalım. :D O değil de söylemeden geçemeyeceğim, pek vintage tarzı olmasa da ben şu elbiseye hastayım! Rengi muhteşem ve modeli nedense beni benden alıyor ama bu renkle özellikle. Ne zaman görsem mutlu olurum. O zaman yaşasın Jane Austen! :D http://1.bp.blogspot.com/_LCVZWFAEodk/TK-5LC4TeGI/AAAAAAAAVcU/kqMJrECIyAM/s1600/anne+hathaway+becoming+jane.jpg

  YanıtlaSil