Romantik Vintage Style Elbise diktim ama bir konuda kararsızım..

Elbiseyi bitirdim. Yakanın etrafına mor saten bandı işledim. Giyince daha güzel duruyor ama resim çekicek kimse yoktu :/ Kolları dökümlü ve üçgen gibi gidiyor.. Sorum şu:

Elbiseye ya bir kemer yada daha güzel duran göğüs altından giden bir şerit/lastik lazım :) Sırf resim için saten bandı bağladım ama yakanın ucundaki düğmenin altına doğru düşen 2 şerit var zaten.. Başka renk/kumaşta kullanmak istemiyorum.. Acaba sırf lastik mi geçsem, yoksa süzülen iki şeridi çıkartıp beline mi diksem karar veremedim...

Önümüzdeki günler mutlaka üzerimde resimlemeyi istiyorum. Hem kızım için hazırladığım kitapcığımıza eklerim, güzel bir anı olur :)

Bugün ebayde çok heyecanlı bir gün geçirdim :) 3 adet Burda daha alabildim. Elime 7-10 gün içerisinde ulaşır ancak..Olsun..Elime ulaştıkça paylaşırım. Kafamda sıraladığım o kadar model var ki, bir çoğu artık doğum sonrasını bekliyor. Yinede bunları düşünmek, yakın gelecekteki yeni hayatımız kadar olmasada beni heyecanlandırıyor. İşte hayatın önemide bu... Mutlu olacak sebepleri küçük büyük ayırmadan yaşamayı bilmek..

9 yorum:

 1. Bence lastikle daha hoş olacaktır.

  YanıtlaSil
 2. bencede lastik daha güzel durur.

  YanıtlaSil
 3. Evet sanki lastik daha iyi duracak gibi .Pek güzel olmuş

  YanıtlaSil
 4. ben belinde kemerle begendim... ama dedigin gibi yakadan asagiya inenlerle olmuyor gibi.... ben olsam gene de kemeri takardim... ve yakadan inen kurdelelere klip! klip! makas atardim ama sen bana bakma... kesin yanlistir bu onerim... her halikarda sahane! eline saglik! ;) mucxxxx

  YanıtlaSil
 5. lastik geçmek daha iyi bir fikir bence çok hoş olmuş elbide güzel günlerde giyin inş

  YanıtlaSil
 6. Çok şık olmuş güzel anne:)
  Yaka detayı çok hoşuma gitti :)
  ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 7. bence hem belde lastik hem yaka fırfırı ikisi birden çok göz yoruyor
  beline koyma derim
  elbisenin dökümlü duruşunu bozup büzülmüş gösterebilir

  YanıtlaSil
 8. Güzel yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim. Önerileri deneyip sonucu paylaşacağım ;)

  YanıtlaSil
 9. Kendi kumaşından kalın kemer olabilir ama sanırım geç kalmış olabilirim :)

  YanıtlaSil